Vím, že nic nevím :)

Březen 2016

Jillian Michaels

30. března 2016 v 17:51 Hubnutí
Výživová poradkyně, fitness expertka a wellness trenérka více než 20 let. Narodila se 18. února 1974v Los Angeles v Californii. Je vysoká 159 cm a váží 53 kg. V dětství však trpěla nadváhou, měla nízké sebevědomí a psychické problémy. Když jí bylo 12 let, její rodiče se rozvedli. Rozpad rodiny nesla velmi těžce, což se projevilo na její váze. Při své výšce 150 cm vážila 79 kg a kvůli tomu byla ve škole šikanována. Ve 14 letech ji její matka přihlásila na bojové umění, které jí pomohlo najít samu sebe. Jill ale byla zlobivá holka a tak, když jí bylo 17 let, matka ji vyhodila z domu. Po té se musela postavit na vlastní nohy. Vystudovala Californskou státní univerzitu, potom krátce pracovala jako agent, ale dlouho u toho nezůstala. Chtěla se stát trenérem, na kterého si udělala osvědčení a v roce 2002 si otevřela vlastní posilovnu (s kolegou fitness expertem Jackiem Warnerem). Velký zlom nastal v roce 2005, kdy byla obsazena jako osobní trenér v televizní reality show The Biggest Loser. V tomto pořadu získala pověst tvrdého trenéra, přesto se však stala jednou z nejoblíbenějších tváří v Americe. Je autorkou několika knih, také vydala řadu cvičení na DVD a dokonce i fitness týmové videohry. V současné době je ve vztahu se ženou, Heidi Rhoades, se kterou vychovává 2 děti (Heidi porodila syna Phoenixe a zhruba ve stejnou dobu si adoptovali dceru Lukensii). Jill se však líbí i muži.

Cvičení s Jill

21. března 2016 v 21:05 | Já |  Hubnutí
Zdravím Vás všechny,
koukám, že poslední zveřejněný článek je z roku 2012, což je docela pecka. Ale to je jedno. Mám prostě chuť něco napsat, tak proč né právě sem, na svůj blog.
Článek se bude týkat hubnutí, cvičení, zdravého životního stylu. Každý ať si v tom najde to svoje. O tuhle problematiku se zajímám už docela dlouho, jelikož mám s váhou neustálé problémy a bojuji s kily na víc.
Posledních cca 14 dní jsem naprostý blázen do Jillian Michaels. Kdo z vás neví, o koho jde, tak si určitě do vyhledávače zadejte její jméno. Nebo na youtube. Tahle ženská mě svým postojem k cvičení a hubnutí celkově docela dostala. Právě cvičím její 30 Days Shred...a jsem zatím moc spokojená. Výsledky jsou vidět už po první levlu, který trvá 10 dní. Jsem momentálně v polovině takže jsem zvědavá na konec. A taky na další cvičení s ní, protožě mě dost baví :) i když je to tedy záhul...