Vím, že nic nevím :)

Srpen 2009

Příroda

25. srpna 2009 v 15:34 Obrázky


Smrti nezabráníš

22. srpna 2009 v 11:15 | já |  Básničky
Koukni se na nebe, vidíš tu hvězdu?
Ta svítí jen pro tebe, na dlouhou cestu :(
Bůh si Tě chce do nebe vzít,
já však netuším jak bez tebe žít.

Ty mě tu necháváš a odcházíš sám
na společný život už čas nezbyl nám.
Vzdaluješ se mi ve stínu hrobky
tím zažehls v mém srdci plamínek
řítí se žár jak v hrdle sopky
mysl mám plnou bolestných vzpomínek.

Vidím tě ležet na krvavé silnici
z které se ztratili i ti dva viníci.
Mrtvého ležet tě nechali,
z toho místa proklatého raději prchali.

Nikdo na světě mi Tě už nevrátí
bolest co cítím se jen tak neztratí.
Pro mě teď nic na světě nemá smysl
mám smutkem zahalenou celičkou mysl.
Sbohem má lásko, můj milovaný
na vždycky zůstaneš v mém srdci uchovaný.


Básnička mě napadla tak trochu díky téhle krásné, smutné písničce...

Haha - Zůstaň v pohodě

21. srpna 2009 v 11:49 Písničky

Sice k tomu není klip a vím, že je to dost starý....ale ta písnička má na určitou náladu dobrej vliv :)

Vtípky

19. srpna 2009 v 16:19 Vtipy
Franta dostane za 5 z Češtiny. Povídá: "To mně zase táta zmlátí." Učitel opravuje: "Mne." Franta: "Ba, ne, táta je dost nespravedlivej."

Paní Fialková oznamuje manželovi, že budou mít hosty. Ten okamžitě vstane a začne uklízet deštníky. "Ale Franto, snad si nemyslíš, že moji hosté kradou deštníky." "To ne, ale mohli by je poznat."

Ve škole píší slohovou práci na téma pohádka. Dcera jednoho milionáře napsala tohle: "Byla jednou jedna chudá rodina, děti byly chudé rodiče byli chudí, komorník se služebnou byli také chudí, zahradník, vychovatel a řidič byli také chudobní."

"Copak je vám, kolego bacile?" "Ale je mi nějak šoufl, asi jsem chytil nějaký penicilin."

Už se to nebezpečně blíží

12. srpna 2009 v 10:41 | já |  Moje myšlenky
Ahojky,
dneska jsem se koukla do kalendáře a vidím tam datum 12. srpen. Vůbec jsem to poslední dobou nevnímala, ale teď zjišťuju, že se tak škola už zase blíží :(
Hrozně se mi tam nechce, nesnáším svoje spolužáky ( až na výjimky ) a být snima zas každý den...to je strašná představa..
Tento rok to sice bude naposledy co s nima budu....ale to je tak jediný plus. Bojím se maturity jako čert kříže. Nevím, co bych dělala bez maturity...Tak nějak si ani nepřipouštím, že bych ji neudělala, i když je to ale celkem pravděpodobný. Jelikož moje znalosti jsou velmi malé :)
Noo ale to je ještě relativně daleko. Nevím, jestli je to tím počasím, nebo čím...ale mám teď nějakou divnou náladu a takový divný stavy...vůbec nevím co se semnou děje...doufám, že mě to rychle přejde!
No jinak budu muset jít dělat oběd, nejspíš rybí filé...
Tak se mějte krásně...ahoooj :-*


Prázdniny, miláček, příroda...super :)

2. srpna 2009 v 22:12 | já |  Moje myšlenky
Čauky...
tak už mi týden s miláčkem skončil :( achjooo....to je fakt hrůza...úplnej nezvyk být teď bez něho. Už je mi smutno a to tu není teprve asi hodinu.
Včera jsme se vrátili a Kuba spal ještě u nás. Ráno jsme si trošičku přivstali a vyrazili jsme na houby. Našli jsme plnou tašku hříbků. Nejvíc teda babky, který byly přerostlý ale ještě dobrý..Taky pár praváků a nějaký ty bedle :) Měla jsem z toho radost, protože to bylo až na třetím místě kam jsme jeli. A to více méně proto, že jsem uviděla jednu houbičku z auta :) Jednou jsme byli i v týdnu v lese, ale to jsme nic moc nenašli, jen pár kozáků....
No jinak mě pořád nutí jezdit, takže už jsem jela dvakrát do Brna a taky u Hypernovi jsem perlila no :D to jsem myslela, že mě Kuba přerazí :D ale jinak pohoda docela...
Škoda že to tak rychle uteklo...všem kteří máte ještě dovolenou se svou drahou polovičkou před sebou ( Veru a Jirko) moc závidím :( a doufám, že si to pořádně užijete.
No budu končit, tak se mějte..papapa