Vím, že nic nevím :)

Červenec 2009

Moje první jízda

28. července 2009 v 14:52 | já |  Moje myšlenky
Ahojte....
tento týden jsem s miláčkem samáá...takže je to úplně super..
Včera jsem si byla vyzvednout řidičák a večer jsem byla tak trošku donucena jet :D
Noooo, na to, že to bylo poprvé v jiným autě ( a že je to teda rozdíl ) tak si myslím, že to nebylo tak hrozný. Ale Kuba je asi jinýho názoru :D Byl ze mě na nervy a řval....Ale žádný učený z nebe nespadl..sice na mě nějakej pitomec troubil :D ale co no...
Když jsem stála v kopci na červenou myslela jsem že umřu, absolutně jsem nevěděla jak se mám rozjet (samozřejmě ze stresu, normálně to vím :D )
Dneska pojedu mooožná taky....ale moc se mi už nechce..docela se bojím, protože si vůbec nejsem za volantem jistá...nerada bych způsobila nějakou nehodu...no snad se do toho časem dostanu.
Budu už končit..tak se mějte krásně...papa

Paráda :)

24. července 2009 v 20:04 | já |  Moje myšlenky
Ahojte....
tak od zítřka budem s berušou konečně spolu sami..Celý týden!!! To bude konečně pohodička...Možná pojedem na noc za mamkou a tetou a pár harantama :D na chatu...ještě uvidíme jak se nám bude chtít..Jenžě Kuba chce ať řídím tu cestu já...noo cesta tam je asi 160 km..na to že řidičák dostanu možná v pondělí nebo úterý :D nechce jaksi pochopit, že řídit fakt ještě moc neumím.
Jinak..našla jsem snad poprvé v životě čtyřlístek :) a úplnou náhodou..jen sem se podívala do trávy a uviděla jsem ho..
No tak se mějte krásně....papapa


Citáty slavných

20. července 2009 v 17:59 Citáty
Snažme se žít tak, aby až nebudeme, plakal na našem pohřbu i hrobník. Mark Twain
Lidstvo má jen jednu opravdu dobrou zbraň - je to smích. Mark Twain
Žena může z muže udělat milionáře, ale jen z takového, kteý je miliardářem. Ch. Chaplin
Nejjednodušší a nejtěžší je povědět čistou pravdu. K. Čapek
Nikdo nedává víc než ten, kdo dává naději. L. N. Tolstoj
Osamělost člověka není vždy v tom, že je sám. Stendhal
Míti děti není ještě pojistkou proti opuštěnosti. H. de Balsac

Řidičák

15. července 2009 v 18:12 | já |  Moje myšlenky
Ahojte...
řidičák sice dostanu až tak za 14 dní, ale to je jedno..Hlavní je, že jsem včera úspěšně zvládla závěrečný zkoušky..A Evča taky :) jsme šikovný fakt :D Určitě nám pomohlo i to, že si Verča prý nastavila budíka aby nám mohla napsat a následně držet palce :D
Nejdřív jsme dělali test...ten jsem měla na 49 bodů ( z možných 50 )chybička se vloudila no:)
Potom jsme šli postupně na jízdy, jelikož se nikdo nehlásil tak jsem to zkusila já a šla jsem první..apsoň jsem to měla rychle za sebou..Když mi komisař řekl, že jsem prospěla, tak jsem byla hrooozně šťastná a nějakou technickou jsem neřešila...a i ta byla úplně v pohodě...komisař hodně nahazoval odpovědi...a taky jsem se to učila...takže pohoda :)
Teď už se jen těším až budu mít ten řidičák v ruce a začnu jezdit :)
Měj te se....papapa

Tak..už zítra!

13. července 2009 v 16:01 | já |  Moje myšlenky
Ahojte lidi...
zítra dělám závěrečky v autoškole..a teda vůbec si nevěřím, že bych to udělala..test ještě tak možná..ale jízdy určitě ne..a technickou myslím, že taky nějak moc neumím..
Dneska ráno jsem jela..a docela pohoda..jenže pak jsem jela ještě odpoledne...hrozný horko..a to mi to vůbec nešlo..řval na mě zas..no a pak už mi to nešlo vůbec, bála jsem se udělat něco špatně..tak sem to sr...a všechno..
Teď jsem si ještě jen tak prolítla tu technickou, ale už se to asi nemá cenu nějak učit..akorát si to všechno smíchám dohromady..prostě se zítra uvidí..když tak si to zopakuju no:)
tak se mějte a držte mi kdyžtak zítra aspoň jeden palec :)
papapa

Úžasný víkend

5. července 2009 v 22:31 | já |  Moje myšlenky
Ahojky...
před chvílí mi odjel miláček můj :( tak jsem se šla vykoupat..ale nechce se mi ještě spát, tak jsem si řekla, že si udělám ještě aspoň nějaký test na závěrečky. Včera jsme byli s Kubou u nás sami, takže byl naprostej klid...no i když ne doslova...Kuba usnul hned asi v 9...a trochu mě rušil příšerným chrápáním u Titanicu :D pak mi ještě nadal, když jsem ho budila, aby se šel vykoupa, že pak se mu nebude chtít :D Ale nakonec šel a pak už to byl super večer :)
Noo dneska jsme se kolem 10 vyhrabali z postele...na snídani jsme si koupili bábovku, která mi ale vůbec nechutnala...tak jsem si jen vypila kakao..Na oběd nás mamka pozvala do restaurace...ale tam neměli mýho oblíbenýho "Ondráša"...no dala sem si přírodní řízek a taky to šlo..Když jsme přijeli domů, tak jsme usnuli u pohádky :D Na večer jsme jeli do hypernovi a pak do Rostěnic...
Tady jsme si udělali pizzu a pak jsme se šli projít..Šli jsme kousek lesem a našli jsme několik žampionů (který ale babička prej dělat nebude, protože se jí nelíbí) a taky krásnou píchavku..Ta prý bude zítra na oběd...nevzpomínám si, že bych ji někdy jedla, tak jsem zvědavá jaký to bude.
Chtěla jsem jít na houby zítra ráno někam dál do lesa, ale taťkovi se nechce..A docela mě dneska překvapil, když Kubovi nabídl, aby tady spal--to je docela pokrok na to, že nechtěl abychom sem vůbec chodili :D
No nic..už budu končit..a udělám si nějakej ten test..Měj te se papapa

Kytice - Vodník, Polednice -K. J. Erben

3. července 2009 v 16:42 Seriály a pohádky :)
Knížka je naprosto úžasná a i filmové zpracování stojí za podívaní:)

Prázdniny začínají

1. července 2009 v 14:33 | já |  Moje myšlenky
Ahojte...
tak je tu vytoužený a dlouho očekávaný den..Začátek prázdnin :) Nevím čím to je, ale letos sem se na prázdniny netěšila tak,jako jindy.Už mi to ani nepříjde..asi už stárnu no:P
Teď se docela nudím, sem sama doma..a asi se pojedu někam projet na kole, jenže samotné se mi moc nechce..a taky nevím kam...sem takovy nemehlo...ještě se někde vysekám :D
Taky to vypadá, že bude pěkně pršet..tak jdu asi radši hned...ať ještě nezmoknu...
Mějte se paapaa